Yuliy Yulevich Klever oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLEVER, Yuliy Yulevich (1850-1924): hans art, Solnedgång, olja på pannå, 24x15 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Skrapmärke

149297

2012-10-10