Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld brons, höjd 26,5 cm

Ljushattarna något skeva och bucklade

149302

2012-10-09