Fällkniv 1800-talets slut

Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut
Fällkniv 1800-talets slut

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

FÄLLKNIV, 1800-talets slut, märkt A Norell?, dekor av horn, längd 14 cm

Med gravyr, smärre skador

149305

2012-09-25