Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
FÄLLKNIV, 1800-talets slut, märkt A Norell?, dekor av horn, längd 14 cm
Med gravyr, smärre skador
149305
2012-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här