Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, 1700-tal, damaskerade pipor med förgylld dekor, lås med gulddekor, helstockar med beslag och inläggningar av silver, längd 52 cm
Skador, delar saknas
149315
2012-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här