Flintlåspistol
Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, pipa med stålskuren och förgylld dekor, stålskuret lås, stock med beslag och inläggningar av silver, längd 52 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, överläpp och läppskruv saknas
149319
2012-09-27