Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, pipa med stålskuren och förgylld dekor, stålskuret lås, stock med beslag och inläggningar av silver, längd 52 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, överläpp och läppskruv saknas

149319

2012-09-27