Anna Cassel oljemålning

Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning
Anna Cassel oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

CASSEL, Anna (1860-1937): Vinterbild, signerad Anna Cassel 83, olja på duk, 24,5x34,5 cm

149340

2012-09-26