Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
CASSEL, Anna (1860-1937): Vinterbild, signerad Anna Cassel 83, olja på duk, 24,5x34,5 cm
149340
2012-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här