Börje Hedlund olja

Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEDLUND, Börje (1909-2005): Flicka vid spegel, signerad Hedlund, olja på duk, 41x34 cm

149389

2012-09-26