Göran C Karlsson färgserigrafi
2012-09-26
149392
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson 84, 51/125, färgserigrafi, 105x73 cm