Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Kvällsljus kyrkbacken- Ven, signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 27x44 cm
149394
2012-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här