Björn Hallström oljemålning

Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Kvällsljus kyrkbacken- Ven, signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 27x44 cm

149394

2012-09-26