Miniatyr oljemålning

Miniatyr oljemålning
Miniatyr oljemålning
Miniatyr oljemålning
Miniatyr oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogsmotiv, monogramsignerad och daterad 1807, olja på duk, oval, 16x19,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Färgbortfall

149400

2012-10-10