Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogsmotiv, monogramsignerad och daterad 1807, olja på duk, oval, 16x19,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Färgbortfall
149400
2012-10-10