Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FARTYGSMODELL, blockmodell av danska femmastade barken "Köbenhavn", omkring 1900-talets mitt, bemålad i vitt, svart och rött, l. ö. a. 82 cm
Diverse skador, roder saknas
149415
2012-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här