Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARTYGSMODELL, blockmodell av danska femmastade barken "Köbenhavn", omkring 1900-talets mitt, bemålad i vitt, svart och rött, l. ö. a. 82 cm

Diverse skador, roder saknas

149415

2012-09-30