Byrå Illum Bolighus

Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus
Byrå Illum Bolighus

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1950-tal, mahogny, skyltmärkt Illums Bolighus Köpenhamn, höjd 78, 103x49 cm, nyckel finns

Ytskador

149431

2012-09-27