Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSKRIVBORD, 1960-tal, teak och björk, baksidan av dragringar präglat i mässingen B.R.Miller, höjd 55, 120x42 cm
slitage
149432
2012-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här