Barnskrivbord B.R. Miller

Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller
Barnskrivbord B.R. Miller

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSKRIVBORD, 1960-tal, teak och björk, baksidan av dragringar präglat i mässingen B.R.Miller, höjd 55, 120x42 cm

slitage

149432

2012-09-27