J Crome oljemålning

J Crome oljemålning
J Crome oljemålning
J Crome oljemålning
J Crome oljemålning
J Crome oljemålning
J Crome oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen John Crome (1768-1821): Landskap i månsken, signerad J Crome 1793, olja på duk, 38,5x49 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Smärre skrapmärken

149435

2012-10-11