Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
THÖRNE, Alfred (1850-1916): Insjölandskap, signerad och och daterad Alfr Thörne 1902, olja på duk, 28x45 cm
Zustandsbeschreibung
149461
2012-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner