Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Insjölandskap, signerad och och daterad Alfr Thörne 1902, olja på duk, 28x45 cm

Zustandsbeschreibung

149461

2012-09-26