Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, fransk, signerad AP Navielle a Montpellier, pipa med dekorerat kammarstycke, graverat och signerat lås, helstock med stålbeslag, längd 48 cm
Smäre lagningar
149467
2012-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här