Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, fransk, signerad AP Navielle a Montpellier, pipa med dekorerat kammarstycke, graverat och signerat lås, helstock med stålbeslag, längd 48 cm

Smäre lagningar

149467

2012-09-27