Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
DAHL, Hans (Norge 1849-1937): Vind i seglet, signerad Hans Dahl, olja på duk, 41,5x53,5 cm,
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Färgbortfall, lagningar
149472
2012-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här