Blandteknik 1930-tal
2012-09-26
149477
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLANDTEKNIK, 1930-tal, signerad Fuchs -34, kvinna i hatt, 47x28 cm