Soonpongsri Kamchorn oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KAMCHORN, Soonpongsri (Thailand, född 1937): "In Love", signerad och daterad Kamchorn 1968, olja på duk, 100x85 cm

149506

2012-09-28