Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD med pelarfot, senempire, mahogny, senare glasskiva, höjd 75, diameter 90 cm
Bruksslitage, repor på bordsskivan
149511
2012-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här