Bord i senempire

Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire
Bord i senempire

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD med pelarfot, senempire, mahogny, senare glasskiva, höjd 75, diameter 90 cm

Bruksslitage, repor på bordsskivan

149511

2012-09-28