Pham Luan olja

Pham Luan olja
Pham Luan olja
Pham Luan olja
Pham Luan olja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHAM, Luan (Vietnam, född 1954): Gatubild, signerad, olja på pannå, 23x25 cm

149518

2012-09-27