Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

SABEL, svensk, 1700-talets slut, för husarofficer, klinga med blånerad och förgylld dekor, mässingsfäste med lejonkappa, längs 97 cm

149526

2012-09-27