Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HEDLUND, Börje (född 1909-2005): Sittande flicka, signerad Hedlund, olja på pannå, 44x31 cm

Smärre färgbortfall

149545

2012-10-01