Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSBORD på pelarfot, 1800-talets mitt, mahogny, höjd 76, diameter 120 cm

149558

2012-09-29