Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSIPOW, Paul (Finland född 1939): 2 st, Utan titel, numrerade 2/35 och 3/35, signerade och daterade Paul Osipow -01, etsningar, 15x21 resp 14,5x21 cm
149560
2012-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här