Paul Osipow etsningar

Paul Osipow etsningar
Paul Osipow etsningar
Paul Osipow etsningar
Paul Osipow etsningar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSIPOW, Paul (Finland född 1939): 2 st, Utan titel, numrerade 2/35 och 3/35, signerade och daterade Paul Osipow -01, etsningar, 15x21 resp 14,5x21 cm

149560

2012-09-28