Einar Palme oljemålning
2012-09-28
149567
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALME, Einar (1901-1993): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, 31x55 cm
Repa