Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PALME, Einar (1901-1993): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, 31x55 cm

Repa

149567

2012-09-28