Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
STERNER, T (1900-tal): kopia efter Pieter Brueghel, "Bondbröllp", signerad och daterad T. Sterner 1946, olja på pannå, 73x104 cm
149577
2012-09-28