Kopia efter Pieter Brueghel Bondbröllop

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

STERNER, T (1900-tal): kopia efter Pieter Brueghel, "Bondbröllp", signerad och daterad T. Sterner 1946, olja på pannå, 73x104 cm

149577

2012-09-28