Grötskål skålfat tallrik tenn

Grötskål skålfat tallrik tenn
Grötskål skålfat tallrik tenn
Grötskål skålfat tallrik tenn
Grötskål skålfat tallrik tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, SKÅLFAT, TALLRIK, tenn, svenska stämplar

Smärre bucklor

149584

2012-09-29