Gustav Rudberg färglitografi

Gustav Rudberg färglitografi
Gustav Rudberg färglitografi
Gustav Rudberg färglitografi
Gustav Rudberg färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skepp, signerad Gustav Rudberg, EA, färglitografi, 45x48 cm

149588

2012-09-28