Genevieve Hugon färgcarburundumetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGON, Genevieve (Frankrike, född 1945): Komposition, signerad G. Hugon, 36/75, färgcarburundumetsning, bladstorlek 76x56 cm

149589

2012-09-28