Victor Vasarely serigrafier

Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): 4 serigrafier ur Museimappen, mapp ingår, signerade och numrerade 99/295, bildyta 95x64, bladmått 107x74 cm

149614

2012-09-28