Ian Rusth och Gunilla Mann färglitografier
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUSTH, Ian (född 1950), MANN, Gunilla (född 1947), 2 st färglitografier, "Frukthandlarn", signerad och daterad Ian Rusth -04, numrerad 110/120, 43x50 cm och Stockholmsmotiv, signerad och numrerad Gunilla Mann 224/290, 31,5x45,5 cm
149631
2012-10-01