Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1800-tal, George III, mahogny, höjd 84, 172x60 cm
Enstaka fanérskador, renoverad och kompletterad
149681
2012-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här