Skänk George III

Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III
Skänk George III

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1800-tal, George III, mahogny, höjd 84, 172x60 cm

Enstaka fanérskador, renoverad och kompletterad

149681

2012-09-28