Ulf Gripenholm färgserigrafi

Ulf Gripenholm färgserigrafi
Ulf Gripenholm färgserigrafi
Ulf Gripenholm färgserigrafi
Ulf Gripenholm färgserigrafi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stadsliv, Signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 158/220, färgserigrafi, 75,5x106 cm

149694

2012-09-29