Shamshir

Shamshir
Shamshir

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SHAMSHIR, 1800-tal, klinga med blodrännor, parerstänger i silver, kavel av horn, läderklädd balja, med silverbeslag, längd 96 cm

Slitage

149708

2012-09-27