Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SHAMSHIR, 1800-tal, klinga med blodrännor, parerstänger i silver, kavel av horn, läderklädd balja, med silverbeslag, längd 96 cm
Slitage
149708
2012-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här