Alexander Vasilenko litografi
Valmis
2012-09-29
149727
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): Mona Lisa, signerad och numrerad Vasilenko, 91/230, litografi, 103x240 cm