Netsuke Japan

Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan
Netsuke Japan

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

NETSUKE, Japan, 1900-tal, i form av häst, signerad, höjd 5,5 cm

149738

2012-10-01