HJ Delpy tillskriven

HJ Delpy tillskriven
HJ Delpy tillskriven
HJ Delpy tillskriven
HJ Delpy tillskriven

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal, möjligen Jacques Henri Delpy- 1877-1957): Flodlandskap, signerad, olja på pannå, 24x32 cm,
metallbricka märkt CA Delpy XIX siecle
PROVENIENS: Svensk privatsamling

149742

2012-10-12