Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

2 000 SEK

JAWORSKA, Danka (född 1951): Kvinnoansikte, signerad Danka Jaworska, olja på duk, 65x65 cm

149749

2012-10-01