Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAWORSKA, Danka (född 1951): Motiv ur operan Don Carlos, signerad Danka Jaworska, olja på duk, 116x88,5 cm

149753

2012-10-01