Netsukes Japan

Netsukes Japan
Netsukes Japan
Netsukes Japan
Netsukes Japan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NETSUKES, 2 st, ben och trä, Japan, 1900-tal, den ena signerad, höjd 2,5 resp. 3,5 cm

149759

2012-10-01