Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med antika föremål,
olja på duk, 66,5x74 cm

Dukskador, krackeleringar

149786

2012-10-01