Drottning Lovisa Ulrika Konung Adolf Fredrik

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Drottning Lovisa Ulrika resp Konung Adolf Fredrik, olja på duk, vardera 78x63 cm

Dukskador

149802

2012-09-29