Grafiska blad av R Svensson m.fl.

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAFISKA BLAD, signerade Roland Svensson, Gustav Rudberg, Borg-Mesh, Einar Forseth, Erik Werenskiold, Ossian Elgström, Gustaf Isander, Hilding Linnqvist

Skador förekommer

149821

2012-09-29