Märta Rudbeck oljemålning

Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning
Märta Rudbeck oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUDBECK, Märta (1882-1933): Modell, signerad Märta Rudbeck, olja på duk, 125x70 cm

149870

2012-10-01