Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RUDBECK, Märta (1882-1933): Modell, signerad Märta Rudbeck, olja på duk, 125x70 cm
149870
2012-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här