Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOLIN, Einar (1890-1976): Landskap med hjortar, signerad Jolin 244/360, färglitografi, 46x56 cm
Saknar glas
149873
2012-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här