Pokal i silver Arboga

Pokal i silver Arboga
Pokal i silver Arboga
Pokal i silver Arboga
Pokal i silver Arboga

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

POKAL, silver, Carl Åberg, Arboga 1763, invändigt förgylld, graverad dekor, höjd 19 cm

Bucklor, lagningar undertill på fotring

149881

2012-09-29