Pokal i silver Arboga
Vollendet
2012-09-29
149881
| Höchstes Gebot | 8 400 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
POKAL, silver, Carl Åberg, Arboga 1763, invändigt förgylld, graverad dekor, höjd 19 cm
Bucklor, lagningar undertill på fotring