Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Dans les rues de la belle Verone", signerad Theo Tobiasse, 65/150, färglitografi, 49x66 cm

149882

2012-10-01