Karin Stackelberg oljemålning

Karin Stackelberg oljemålning
Karin Stackelberg oljemålning
Karin Stackelberg oljemålning
Karin Stackelberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STACKELBERG, Karin (1877-1957): Damporträtt, signerad Karin Stackelberg, olja på pannå, 37x33 cm

149898

2012-10-01